A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: Creating default object from empty value

Filename: libraries/MY_Controller.php

Line Number: 28

A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: Creating default object from empty value

Filename: models/themes_m.php

Line Number: 65

A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/u5652184/public_html/codeigniter/libraries/Exceptions.php:166)

Filename: libraries/Session.php

Line Number: 662

4. Frankfurt Buluşmamız | News | Finans Network

4. Frankfurt Buluşmamız

 

Degerli Finans Network üyelerimiz,
 
29 Kasim 2011 tarihindeki bulusmamiza gösterdiginiz ilgi icin cok tesekkür ederiz!
 
Almanya’da yasayan Türk Profesyoneller olarak bir araya gelmek, birlik icerisinde kalmak istiyoruz ve bunu sizlerin destegi olmadan yapamayiz.
 
Birdahaki organizasyonda görüsmek dilegiyle.
 
Iyi calismalar
 
Ayca Tunc
 
 
 
 
 
Frankfurt’un ünlü Main Plaza Residence otelindeki New Brick Californian Restaurant’da düzenlenen 4. Frankfurt Finans Network bulusmasina Deutsche Bank Bankamız Genel Müdürü Ergün Akıncı, KPMG Frankfurt Audit Financial Service´den Ayça Tunç, Bank of Amerika Merrill Lynch’ten Abdullah Ünal, Kuveyt Türk Katılım Bankası Almanya Genel Müdürü Uğurlu Soylu, Graf von Westplahen’den Avukat Dr. Dede Kaya, Kfw Bankengruppe Risk Yönetimi’nden Cengiz Vapur, Commerzbank’dan Quantitative Analist Dr. Evren Baydar, dünyaca ünlü şirket danışmalığı yapan Funds@work’den MuratÜnal’ında aralarında bulunduğu finans sektörünün yaklaşık otuz Türk kökenli profesyoneli, Türkiye’nin tanıtımını, ilgili sektörde lobicilik faaliyetlerinin daha etkin olması için daha yoğun bir şekilde çaba sarf ettiklerini kaydettiler.
 
 
 
Akıncı “Amacımız dünyanın her tarafından Türk kökenli finasçı arkadaşlarımız ile bir araya gelerek iletişim ağını sağlamaktır. Finans Network’a üye olan arkadaşlarımızla bir araya gelip çeşitli bilgi alışverişlerinde bulunmak ve bir katma değer sağlamaktan büyük mutluluk duyuyorum. Finans ve benzeri sektörde çalışan Türk kökenli profesyonellerin bir network oluşturarak lobi faaliyetleriyapması çok büyük bir adımdır. Böylece ekonominin lokomotif kurumlarında görev yapan arkadaşlarımız ile bilgi alışverişini daha iyi ve sağlıklı bir şekilde bu sayede yapmış oluyoruz.Finans Network’ü aslında finans sektörünün diasporası olarak da görebiliriz” dedi.